WSPÓŁPRACA

Blond Blog jest moim małym (ale ciągle rozrastającym się) miejscem w sieci, gdzie czytelnicy mogą zapoznać się z różnego rodzaju recenzjami i poradami urodowymi. Zalicza się on do kategorii kosmetycznej, lecz powoli zaczynają pojawiać się posty z szeroko pojętego lifestyle'u. 

Blog jest dla mnie pasją i prowadzę go z wielkim zaangażowaniem od roku. Przez ten czas Blond Blog znalazł grono stałych czytelników, których ciągle przybywa. Każdemu czytelnikowi służę pomocą, bieżąco odpowiadam na pytania zarówno zadane drogą mailową, jak i w komentarzach.

Chętnie podejmę współpracę głównie z markami kosmetycznymi, ale nie wykluczam kooperacji z innymi branżami - każdą współpracę rozpatruję indywidualnie, w zależności od aktualnych potrzeb i oczekiwań.

W razie pytań zapraszam do kontaktu na: kinga.gorzela@gmail.com (na pytania odpowiadam na bieżąco). 

     
           
PREFEROWANE FORMY WSPÓŁPRACY

1. TESTY - każdy produkt sumiennie testuję oraz wykonuję mu serię zdjęć. Testując dane produkty zwracam uwagę na wiele aspektów, ale zdecydowanie największym jest działanie. Wydaję subiektywną opinię i dzielę się moimi spostrzeżeniami z czytelnikami. Tutaj zapraszam do zapoznania się z moim PROFILEM URODOWYM, dzięki któremu można poznać moje potrzeby i upodobania.

2. WPIS SPONSOROWANY - artykuł na konkretny temat, bądź przedstawiający ofertę bądź produkty danej marki. W takim wpisie nie dodaję opinii, jest to neutralny post, dzięki którym czytelnicy mogą poznać Państwa markę, usługi bądź produkty.

3. KONKURS DLA CZYTELNIKÓW - sponsorowanie nagród dla moich czytelników, którzy chcąc wziąć udział w konkursie muszą np. polubić Państwa fanpage i spełnić inne warunki. Dzięki temu informacja o marce rozprzestrzenia się.


ZAUFALI MI